info@kalevvesi.ee Kontakt KalevVesi Facebook!
lang_flag По-русски selected_language Eesti keel
        Pealeht  >  Kliendi klubi  >  Küsimused ja vastused

Küsimused ja vastused

1. Küsimus: Kui pikk on vee säilivusaeg?
Vastus: Kinnisel kujul ja säilitustingimuste järgimisel (otsese päikekesekiirguse eest varjatult, temperatuuril 5-18 ºC) - 3 kuud. Lahtiselt - sõltub hoiutingimustest, tavaliselt mitte enam kui kaks nädalat.


2. Küsimus: Mille poolest on KalevVesi parem kui kraanivesi?
Vastus: Enamikus Eesti veevarustussüsteemidest kasutatakse maapealsetest avatud allikatest pärinevat magevett. KalevVesi on teist liiki vesi: see on arteesiavesi, mida ammutatakse maa-alusest maardlast.
Tavaliselt sisaldab arteesiavesi rohkem mineraalsooli ja eristub oma püsiva kvaliteedi poolest, kuna vee töötlemine ja villimine toimub allika vahetus läheduses. Kraanivee kvaliteeti mõjutab omakorda kommunikatsioonide kvaliteet konkreetses asustatud punktis.


3. Küsimus: Kas teie vee keetmisel tekib sade?
Vastus: Vastavalt joogivee suhtes kehtivatele nõuetele on füsioloogiliselt täisväärtusliku vee keetmisel sademe tekkimine lubatav. Looduslikku joogivett KalevVesi pole vaja enne tarvitamist keeta; seda on soovitatav juua värskena.

 

4. Küsimus: Kas kuumutus/jahutusseadmega on võimalik saavutada tee või kohvi valmistamiseks piisavalt kõrge temperatuur?
Vastus: Jah. Arvestage, et keedukannuga keema aetud vesi mõjub joogi kvaliteedile ebasoodsalt. Sõltuvalt tee- või kohvisordist on soovitatav vee temperatuur 60-94 kraadi.


5. Küsimus: Kas teil on gaseerimisvõimalusega kuumutus/jahutusseadmeid?
Vastus: Jah, kuid me ei soovita oma klientidele selliseid aparaate. Gaseeritud vee saamiseks lisatav süsihappegaas on kontsentraat, mis tõstab vee happesust ning ärritab mao seinu. Soovitame oma klientidele värsket looduslikku vett, mis on jahutusseadme abil jahutatud: see on märkimisväärselt hea jook, mis kustutab suurepäraselt janu ja on väga tervislik.


6. Küsimus: Missugusest materjalist valmistatakse veepudelid?
Vastus: Meie vesi villitakse mitmekordselt kasutatavatesse, polükarbonaadist - toiduplastist- valmistatud pudelitesse. Need on ökoloogiliselt ohutud ning vee maitse säilib neis täielikult. Polükarbonaadi kõrge sulamistemperatuur (250-270 °C) võimaldab pudelid pärast iga kasutuskorda korralikult steriliseerida, ilma et pudelite vorm või materjali struktuur seeläbi kannataks.


7. Küsimus: Kas teie ettevõte pakub varustuse garantiiteenindust?
Vastus:
Vastavalt lepingule võtab ettevõte täielikult enda peale rendile antud varustuse garantiiteeninduse. Kuumutus/jahutusseadme müügi korral anname garantii üheks aastaks.


8. Küsimus: Missugune on lühim seadmete rendi tähtaeg?
Vastus: Anname seadmeid rendile nii organisatsioonidele kui ka eraisikutele. Lühim kuumutus/jahutusseadme rendi tähtaeg on kaks kuud.


9. Küsimus: Kas te teete kuumutus/jahutusseadmete sanitaartöötlust? Kuidas seda läbi viiakse?
Vastus: Kuumutus/jahutusseadme sanitaartöötlus tehakse tehases enne seadme kättetoimetamist kliendile. Edaspidi teeb meie ettevõte sanitaartöötlust kliendi palvel või vastavalt kehtestatud graafikule. Profülaktikat tehakse vastavalt juhendile, mis kuulub lisana kuumutus/jahutusseadme lepingu juurde.


10. Küsimus: Kas te korraldate sooduskampaaniaid uute klientide jaoks? Kas teete ka eripakkumisi?
Vastus: Jah, meie ettevõte korraldab regulaarselt erikampaaniaid olemasolevatele klientidele ning teeb kasulikke sooduspakkumisi neile, kes tellivad meie vett esimest korda. Meil on alati olemas eripakkumine just teie jaoks!

 

11. Hiljuti külastas meie kontorit üks veefiltreid turustava firma esindaja ning püüdis KalevVesi ja kaasatoodud vee elektrolüüsimise teel tõestada veefiltrite eelist. Miks muutus teie vesi võrreldes meie külalise veega tunduvalt sogasemaks?

Vastus: Tegemist on väikese pettusega. Elektrolüüsijärgse vee hägusus ja sette kogus viitab mineraalainete olemasolule või mitteolemasolule Teie kontoris testitud veeproovides.

 

 
Online tellimus

Telli koos veega
Pakkumised ja kingitused

 

 

  Kontaktid    Otsing    Saidi kaart    Küsimused ja vastused    Saada teade  
© All rights reserved Kalevvesi OÜ 2017. Contact information info@kalevvesi.ee Vebimajutus Beehosting